| Laurentziu1234 a întrebat:

Despre revolut.

Cum sa platesc cu telefonul la POS? In primul rand nu gasesc optiunea asta in aplicatie. Doar pentru utilizatorii revolut sa raspunda aici

7 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Nu poti plati cu telefonul direct cu aplicatia de Revolut.
Daca ai iphone, poti plati cu revolut prin aplicatia Apple pay.
La Android poate prin google pay si sa atasezi cardul revolut

Răspuns utilizator avertizat
| slayer09 a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Vezi ca trebuie sa il activezi, ca sa il activezi trebuie' sa faci o plata cu cardul la mazagin prin POS. Ai pinul in aplicatia revolut. Apoi poti sa il folosesti ca orice card. Cine e Alex Montrey si dc trebuia sa iti intre cei 50 lei? Ti-a trimis el bani pe revolut?

Răspuns utilizator avertizat
| slayer09 a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Am inteles, da, daca ai prins oferta aia ar trebui sa va intre amandurora 50 lei.