| anonim_4396 a întrebat:

Detalii despre cardul de debit BRD-ISIC? Am 16 ani și vreau să-l folosesc pentru plăți online (parintii sunt destul de sceptici cu privire la platile online cu cardul lor).

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Dacă ți se pare avantajos, fă-ți... Eu nu suport brd și bcr, mi se par niște bănci aiurea. am la ing de mult timp și sunt foarte mulțumită, mereu mi-au soluționat bine toate problemele și am dat mereu de bancheri foarte primitori față de scârbele de la brd și bcr (am avut card făcut și acolo). În plus n-am avut niciodată probleme cu tranzacțiile și pot scoate bani de la orice bancomat chiar dacă nu e ING fără comision.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca banii de pe cardul de debit iti permit sa faci plati online, o poti face. Numai tu stii cati bani ai pe el.