| anonim_4396 a întrebat:

Detin o suma de bani de 2000 lei si as vrea sa-i inmultesc prin investirea lor intr-un domeniu. A mai incercat cineva? Idei? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideea lui Octav este foarte buna! Poti sa-ti cumperi o trusa de scule cu care sa faci lucrari si intr-adevar sa castigi bani buni.
Ai mai putea sa cumperi actiuni la petrol sau gaze naturale si peste cativa ani sa le revinzi, sau urmaresti bursa zilnic si cand cresc valorile, le revinzi.

| octav005 a răspuns:

Da. poti investii in scule si cu acele scule sa le folosesti la lucrari, si poti scoate mai multi bani particular