| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa fac un transfer bancar cash din Romania catre banca hsbc din Anglia.
Exista posibilitatea sa fac aceasta tranzactie fara sa ne creem conturi in banca, doar sa oferim datele personale?
Am intelesc ca western union poate realiza asa ceva, dar nu sunt sigur.
Deci doresc ca din Romania sa trimit prin banca western, catre Anglia la banca Hsbc.

Va multumesc.

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Da,poti sa faci transfer intr-un cont cu cash la casieria bancii.