| Kent2142 a întrebat:

Doresc sa ma angajez la vara, am 18 ani, cum ar trebui sa procedez?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti pregatesti un CV si cand gasesti un loc de munca (fie ca il cauti online pe site uri spcializate, fie ca il cauzi in ziar, fie direct unde ai vrea tu sa lucrezi) iti trimiti cv ul

| nutuxcristian a răspuns:

Fa rost de adresa de e-mail a firmei, fa-ti un CV pe tipul eurocor (completeaza corect campurile). Trimite-l, acompaniat de un mesaj auxiliar.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra ca operator interviu asistat de calculator de acasa
e un job part time cu contract de munca si poti lucra nu doar vara
daca esti din Bucuresti poti merge la un interviu la ei, au si callcenter
https://www.mercury.ro/......ator-cati/