| VladMinc a întrebat:

Doresc sa stiu cat dureaza un virament. In principiu am inteles ca e vorba de 3 sau 4 zile, dar la mine au trecut 7. mentionez ca persoana care imi trimite bani e in Germania. multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| ioachimb a răspuns:

Corect dureaza 3-4 zile maxim. Roaga pe cel care ti-a trimis din Germania, sa-ti trimita prin e-mailul tau copia platii SWIFT, pe care el o cere de la banca prin care a platit. Cu acea copie primita prin e-mail, o printezi si mergi cu ea la banca si ceri sa-ti fie virati banii in contul tau. Poate sunt incurcaturi in privinta contului tau pe care l-ai dat. Mai multe detalii ma suni 0732 612155 sunt consilier bancar gratuit.

| MariaaaaLm a răspuns:

Pai poate banii nu au ajuns inca dar asteapta nu iti face griji tot ajung si mie mi s-a intamplat ca un plic mi-au zsi ca vine in 3 4 zile si a venit intr-o 1 luna jumate iti dai seama

| gabybrezoiu a răspuns:

E vorba de un transfer bancar sau prin western union? La prima varianta ar trebui sa intre in 2-3 zile lucratoare.