| LaChatte a întrebat:

E adevarat ca pe youtube castigi bani? daca e asa, cam cat, sa zicem, ar avea castigat tequila?

5 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

1ooo vizualizari = 1 $. Din cate stiu eu, dar numa in prima sapatama. De exemplu daca ai in prima saptamana 1ooo vizualizari si dupa ai 53847959834573489 decat 1 $ castigi

| Happyjump a răspuns:

Da,poti câștiga bani, dar depinde si cate vizionari strângi si cu cine colaborezi

| owneriest a răspuns:

Da e adevarat
nu poti sti cit cistiga
totul depinde de partenerul prin care lucrezi cu yt care ia un anumit procent din cistigul tau

| Robert1STAR a răspuns:

De câștigat se câștigă dar nu știe cât...