| Jjhgh a întrebat:

E adevarat cu astia ce pun afise pe stalp cu cumpara masini de cusut vechi?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Escrocherie veche! Cand ii vei contacta vor spune ca tu ai serie (sa zicem) para si trebuie sa ai si una cu serie impara. Vei spune ca nu stii unde sa gasesti si iti vor "recomanda" ei un vanzator. Dai o gramada de bani, o cumperi si pe aia si apoi iti vor spune ca nu-i mai intereseaza sau nu-ti vor mai raspunde.
Documenteaza-te! https://bit.ly/39wcdUK

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O exrocherie bine pusă la punct. A se evita 100$ să suni acolo. Te îmbrobodesc de n-ai idee.
Poți să îți vinzi vechitura pe Ebay cu 100 Euro.

| PainTech a răspuns:

Oarecum. Sunt interesati de un model sau modele anume cica. A sunat un prieten.

| oz_1736 a răspuns:

Iti va spune ca da o suma imensa si vrea 2. Mai are un client si iti da numarul lui. Ala vrea 3000€, tu o cumperi si cand suni sa le vinzi pe amandoua cu 5000 nu mai raspunde nimeni. Abia atunci vei intelege ca ti-ai luat-o