| Iarko a întrebat:

E cineva aici care mineaza bitcoin?
Sau stie siteul acesta cineva?
https://get.cryptobrowser.site/2823879
Daca da spuneti-mi va rog daca chiar plateste si in cat timp fac un btc pe telefon?
Normal de pe pc se mineaza, dar eu minez pe chrome Android si am bifat site destkop!

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai un telefon foarte puternic (iPhone X sau asemanator), atunci ai sansa la un bitcoin in 1-2 ani.
Cu telefoane mai slabe, timpul creste invers proportional cu viteza lor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

happy stii ca bitcoinul se mineaza cu sistem de la cateva mii de euro in sus iar tu vrei cu telefonul? lool

| raz0000001 a răspuns (pentru suntserios):

Yup, alt retard care se crede miner cu o extensie in browser, Mai da si link de referal aoleu

| Octavian199 a răspuns (pentru raz0000001):

Tu esti acela. Orice om are dreptul sa creada in ce vrea. Asta nu il face 'retardat'.

| suntserios a răspuns (pentru Octavian199):

Nici nu tu nu prea stii despre e vorba asa e?

| Octavian199 a răspuns (pentru suntserios):

Eu am facut vreo 0.5 euro intr-o luna.Nu e rentabil daca nu ai miner performant.

| Octavian199 a răspuns:

Nu prea se merita, a scazut extrem de mult.De la 19000 dolari la 6400 dolari.

| Evolution a răspuns:

Nu se mai merita sa minezi, cel putin nu bitcoin.
Valorea a scazut si cat curent platesti tu ca sa minezi, nu iesi deloc in castig, chiar mai mult in minus.
Habar nu am daca site-ul este legit, dar nu iti pierde timpul cu criptomonedele. Momentan nu se mai merita.
Cauta in alt mod sa faci bani daca te intereseaza, dar sa nu iesi in castig sau sa investesti prea mult, dupa poti avea o experienta neplacuta.
Succes!