| Faranume242424 a întrebat:

E de incredere site-ul aliexpress? Dar Alibaba/eBay/Amazon?

6 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Eu zic ca cele de mai incredere sunt eBay si Amazon, de Alibaba nu stiu prea mult.

| Ryaaan a răspuns:

EBay si Amazon sunt Aliexpress nu stiu ce sa zic de el, cineva a comandat si costul livrari a fost undeva la 4 milioane aproape cat produsul! Dar, in principal depinde si ce comanzi!

| in10seBlack a răspuns (pentru Ryaaan):

A nu se intelege gresit taxa de transport cu taxa de la vama...ce depaseste 10 dolari e taxat la vama, de unde a reiesit si cele 4 mil

Răspuns utilizator avertizat
| in10seBlack a răspuns:

Site-ul e de incredere, insa trebuie sa te uiti la vanzator..vezi ce recenzii a primit si cate vanzari a facut si ce conditii pune pentru expediere. Valabil si pentru celelalte site-uri.

| Amalia1990 a răspuns:

Nu am comandat de pe aceste site-uri, dar mi-am cumparat de pe rosegal si pot spune ca e de incredere (in caz ca gasesti ceva de luat de acolo).