| Robotzzzi a întrebat:

E greu la cules de masline in Spania?

7 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Ma omule, vrei sa se aleaga praful de tine? E chiar asa de greu sa faci o ecuatie? In pana mea...si ca maturator castigi bine, nu e cazul sa te duci la cules de capsuni(mori naiba pe acolo in soare, te incinereaza aia si te folosesc drept ingrasamant pentru capsuni...)

| Bubbleuh a răspuns (pentru Samariteanul):

Asa ma? tu ai voie cu raspunsuri in care spui ca il incinereaza pe campuri spanioli si il transforma in fertilizant, dar daca eu zic ceva de popi si de calugarite, gata atunci nu mai e de gluma?

| Samariteanul a răspuns (pentru Bubbleuh):

laughing mor de ras

| Samariteanul a răspuns (pentru Bubbleuh):

Ma,fi doar putin mai atent la unele raspunsuri, doar atat, in rest e ok.

| venividivici2017 a răspuns:

Esti nebun omule...din toate cele, tocmai Spania.Astia sunt vai de pl lor,aici unde ma aflu, in tara in care sunt, ma impiedic de ei, sunt vai de pl lor sa faca un ban iar tu vrei sa te duci argat la ei?! Esti nebun omule, cat crezi ca o sa castigi acolo? 3 euro pe ora? Acum salariile au scazut la 800 de euro la ei plus batjocura si altele, ore neplatite, spun sigur ca stiu de la ei.Acolo doar pestii si pitipoancele mai fac ceva, in schimb astia ca tine sunt buni pentru plantatie, altceva nu gandesc si nu o sa accepte.Ai grija mare!

| Danyel2002 a răspuns:

Omg... :/ Cred că da.

| Bubbleuh a răspuns:

Daca ai sub 18 ani, iti vei rupe spatele ficatii, si o sa vrei inapoi.
Daca ai peste 18 ani, pai. tot la fel numa ca atunci semnezi chiar tu contractu, si daca esti prost si nu-l citesti ajungi si sclav legal.