| 2smart4u a întrebat:

Emag sau Pcgarage. spuneti-mi care e mai convenabil.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ambele sunt convenabile! In plus pe Pcgarage ai si asistenta pe forum daca nu intelegi ceva! Ambele au reduceri.

2 răspunsuri:
| littlelogo a răspuns:

Pcgarage pentru ca am un voucher pentru el :)) eMAG sunt mai scumpi acum
Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi

| ruxica a răspuns:

Emag! noi am cumparat calculator,televizor, si mulrte altele, foarte ieftin si de buna calitate