| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca guvernul american ar fi adevaratul proprietar al gigantului Sony?

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Normal ca nu lul, e o teorie conspirationista penibilalaughing

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Nu, e a mea. Interpretam eu toate actiunile astea ale bancilor (proprietatea guvernului american).

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici bancile nu sunt propritatea guvernului americanlaughing Ei au doar Federal Reserve unde tin aur si printeaza cash.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

A fost wiki editata si nu stiu acum unde sa ma uit in istoric, ca am vazut cu nu-s sigura cati ani in urma. Bancile alea (din new york) sunt ale guvernului.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Boss, pe wikipedia poate scrie oricine ce vrealaughing Nu te baza pe ea ca sursahappy

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Crezi ca nu stiu, eu eram cea care a zis pe aici.

| Yuoia a răspuns:

E o corporatie multinationala. Si nu e exclus ca americanii sa aiba o felie goasa din actiuni. Daca ar fi fost prin Coreea, as fi zis ca e 100% sub umbrela lor.