| paraplegix2 a întrebat:

Este de incredere sa cred un anunt de pe olx care are un bemve pe el?/?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Depinde de om, daca pun eu un anunt atunci este de incredere, daca il pune x sau y poate este poate nu, in final nu anuntul poate fi de incredere ci omul.
Uita-te daca are si alte masini de vanzare, cum vorbeste la teelfon, daca are mai multe vechituri de vanzare si o arde cu figuri si baliverne de genul bossulica sunt km reali atunci este de evitat! Daca pretul masinii este prea mic iarasi este de evitat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai cum să îți dai seama de la distanță. O poză nu spune nimic despre starea mașinii. O mașină se cumpără la fața locului.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai de unde ști asta, depinde ce fel de persoană e cel care a pus anunțul.