| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil ca, dacă vad pe net o campanie, ceva "mișcare " din altă țară, sa ma pot înscrie?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te poti inscrie, dar daca esti solicitata sa participi activ, cu prezneta, ce vei face?
Ca asemenea maiscari sunt de voluntariat si atunci ai nevoeid e bani multi, sa-ti cumepri biletd e avion, sa zbori acolo, sa iti iei camera la hotel si sa te intertii, pe toata perioada cat miscarea respectiva, activeaza.
Tu ai habar la ce te referi?

| sierra1 a răspuns:

Dacă "mișcarea" aia are opțiunea de inscriere/aderare online fără limită de țară, de ce nu?