| bobolotioana a întrebat:

Este posibil ca o comanda de pe ali expres sa vină in 8-11 zile? Asa scrie pe link-ul trimis pe e-mail

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc sa vina atat de repede.
China livreaza acum foarte greu, peste tot este anuntat intarzieri de 1-2 luni.

| Goete a răspuns:

E posibil, dar e mai posibil sa fie minciuna

| Paula2018 a răspuns:

Eu cel mai repede am primit dupa 14 zile. Ei is foarte prompti si trimit coletele, dar stau la noi la Posta cu lunile...

| SLexuS a răspuns:

Toata faza cu corona, a incetinit foarte mult comenzile, am comandat ceva din china acum o luna, pe site spunand ca vine in 21 de zile, dar mna.
Nu o sa ajunga in 8-11 zile 100%

| bobolotioana explică (pentru SLexuS):

Se mai plateste transportul la poștă? Sau e gratuit?

| SLexuS a răspuns (pentru bobolotioana):

Da, se mai plateste