| adrianpetrican a întrebat:

Eu am inceput sa joc la pariuri si joc cote sub 2, iar pe un bilet pun 8 meciuri! Vreau sa castig si eu ca numai loss imi da tot timpul! Vreau sa fie win la macar un bilet cu 8 meciuri! Cotele sunt de 1, 70, 1, 68 cam asa!

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

E bine ca nu vrei sa pierzi. Vrei sa iti uram noroc? laughing

| adrianpetrican explică (pentru Sn4k3):

Dar vreau sa am sanse caci cu cele 8 meciuri fac cota 60! vreau sa castig macar odata!

| Sn4k3 a răspuns (pentru adrianpetrican):

E bine ca vrei. Grija cum/ce pui si iti urez noroc.

| Catalin77945 a răspuns:

Deci nu mai pune 8 meciuri ca nu e ok sunt prea multe meciuri si exista sanse ca mai mult de 1-2 sa-ti dea rezultat nefavorabil, poti pune cu cota 2, 3-4 meciuri de exemplu, sunt mai putine meciuri ai cota si mai buna.Ideea e sa studiezi si tu putin echipele inainte vezi ce forma au ce jucatori joaca, unde se joaca meciul si toate cele, e mai usor asa

| adrianpetrican explică (pentru Catalin77945):

Am un meci in care la ora meciului e umiditate 60% in atmosfera dar e senin si am pus over 2, 5 goluri! ce sanse sunt sa se marcheze peste 2, 5 goluri?

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

laughing))greu
Mai bine ai juca 2 cu cota mare di cu șanse de castig

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Vezi ca Mircea Badea joaca si posteaza ocazional bilete nainte de meci...intra la el pe Facebook sa te însori
Eu m-am inspirat de câteva ori