| Xulescu006 a întrebat:

Exista locuri de munca in marketing?

2 răspunsuri:
| Xulescu006 explică:

M-ar interesa ideea de a deveni reprezentat.

| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Salut, depinde la ce fel de marketing te refer, eu iti ofer o mana ajutor, acum tu spune-mi daca este ceea ce cauti.

Eu ma numesc Robert si fac Oriflame de 5 ani, Oriflame este o firma suedeza de produse cosmetice dar si de ingrijire plus si ceva accesorii pentru femei si barbati.

Daca decizi sa intri in Oriflame, esti propriul tau sef, lucrezi exact cat vrei tu, NU ai nicio obligatie, NU risti nimic, NU investesti nimic si NU ai ce pierde.

Pentru ca NU este nicio taxa de inscriere in familia Oriflame iar castigurile sunt in functie de munca depusa de tine.

Adica ai reduceri pana la 40 % pentru produsele pe care le iei pentru tine si familia ta, poti profita de aceste reduceri scotand un profit frumos.
Plus ca pentru diferite praguri pe care le atingi primesti produse cadou
Plus ca daca indeplinesti niste planuri esti rasplatit in bani
Plus ca primesti la doua campanii un catalog mai mic unde ti se prezinta produsele la 60 - 70 % reducere, asta pe langa reducerea de la comanda totala deci mi se pare super cool.

Plus ca au un sistem daca vrei sa-ti construiesti propria afacere iti spun ce sa faci si tu daca le indeplinesti vei primi bani fara sa misti un deget si crede-ma e foarte misto sentimentul sa te culci si sa te trezesti a doua zi cu bani in cont big grin

Cum ti se pare oferta mea?

Daca vrei sa-ti dau mai multe informatii nu ezita sa ma contactezi la:

TEL: 0766.233.962