| wannabe a întrebat:

Există viață după rate?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu, tu te duci dar ratele raman.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai ales după.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Abia atunci simți că începi să trăiești, după ce ți-ai plătit ultima rată. Mai sărac la buzunar, dar fără datorii.

| Frank51 a răspuns:

Dacă n-ai rate n-ai parte... de bani.

| SilentRain a răspuns:

Ramai cu traume, da trăiești

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu, dupa aia o sa faci alte rate tongue

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Bineinteles. In schimb, nu stiu cata viata exista in timpul ratelor.

| mastadont a răspuns:

De-abia atunci începe viața, atunci începi să simți că trăiești cu adevărat. Decât să plătesc rate la bancă mai bine strâng banii singur și plătesc integral.

| NotNamed a răspuns:

O noua viata. Ai folosit cuvantul "dupa" deci inteleg ca dupa ce scapi de rate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dacă le plătești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ratele se fac doar pentru acumulare de active, cum sunt imobilele, terenurile, afacerile. atunci da, exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rost are intrebarea cand poti face refinantare?

| Dolyta a răspuns:

Există da, pentru cei care le oferă, nu pentru cei care si le fac laughing
lucrez la birou de credite, sa știți ca BT Direct va da si carduri cadou de 100 lei in luna martie daca va faceti credit! happy