| PsyhoChild a întrebat:

Exista vreo metoda in care sa vad soldul curent de pe card la BCR fara a ma duce la un bancomat?
Am vazut ca au 10 aplicatii si sunt confuz.

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Dacă vrei poți folosi aplicația George! O descarci din Magazin Play!
Eu unul nu am încredere! Nu recomand!
Poți merge la orice sucursală sa ceri un extras de cont!

2 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Descarca Touch 24.
Info necesare despre ce si cum gasesti aici
https://www.bcr.ro/ro/persoane-fizice/digital-banking/touch24

Sper ca e ceea ce cauti, o seara buna.

| Aliveralovera123 a răspuns:

Salut, daca vrei sa faci si tu bani folosind telefonul mobil Android sau IOS doar uitandu-te la videoclipuri si jucandu-te niste jocuri, este foarte simplu
1. Intra pe acest link http://bit.ly/39eXD4N creaza-ti un cont si vei primi automat 1 euro pe care ii si poti retrage instant
2. Uita-te la videoclipuri si vei fi platit pentru asta
3. Joaca-te joculetele din aplicatie si vei fi platit pentru asta
4. Retrage banii prin paypal sau alta metoda