| Manu_Manuel_1989 a întrebat:

Firma Erfolgs Orientierte Vermittlung ofera locuri de munca in Germania, aveti idee daca e o firma serioasa, a mai plecat cineva cu contract facut de ei? eu m.am inscris pe 8 martie 2013 si nu m-a sunat inca..mai astept? merita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu spun nimic. Dar cam asa reiese de aici. Mai cauta si tu alte siteuri unde se vorbeste despre ei. Scrie in Google: Erfolgs Orientierte Vermittlung. Vei gasi multe rezultate.

2 răspunsuri:
| Manu_Manuel_1989 explică (pentru anonim_4396):

Adica e vrei sa zici benessere ca e teapa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Manu_Manuel_1989):

Eu nu spun nimic. Dar cam asa reiese de aici. Mai cauta si tu alte siteuri unde se vorbeste despre ei. Scrie in Google: Erfolgs Orientierte Vermittlung. Vei gasi multe rezultate.