| Mihaela_5726 a întrebat:

Firma LADY'S este serioasa?
as vrea sa stiu daca platesc transportul unui catalog?
pe site scrie ca nu? dar nu stiu la ce sa ma astept?
puteti sa ma ajutati! va rog! mersi.

2 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Buna!
nu stiu cat de serioasa este firma lady`s
din cate mi-au spus unele persoane sunt produse necalitative

daca vrei sa devii reprezentant sau sa iti comanzi ceva te sfatuiesc sa alegi avon
este cea mai cunoscuta firma si automat produsele sunt si de calitate

iti pot trimite eu catalog gratis
sau il poti vizualiza pe blogul meu
http://avon-romania1.blogspot.com/

bianca.avonromania1@yahoo.com
este adresa mea de mail
daca vrei vb pe mess :)

| sufletista21 a răspuns:

Da e firma serioasa.eu asa stiu pentru ca am lucrat cu ei.inainte se numea metropolitan select parca si primul catalog il primesti gratis prin posta dar trebuie sa rogi pe cineva sa te bage care e reprezentant.ai mult mai multe avantaje ca Avon'ul de exemplu la bonusuri sau discount-uri.eu am renuntat pentru ca nu am mai facut comenzi.produsele sunt aproape toate de calitate mai ales parfumurile cremele si oja de unghii. sper ca ti-am fost de ajutor