| klaudiu2009 a întrebat:

Fratilor ziceti`mi si mie ceva metode sa fac bani? Ceva in viata de zi. Ceva ideei.

10 răspunsuri:
| andreeaw a răspuns:

Fa-te reprezentant avon. contacteaza-ma.

| riana36blue a răspuns:

Vrei life care?
Contacteaza-ma la adresa de mail riana36blue@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici cateva idei: www.ginio.ws

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail acuiulia@yahoo.com Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "LUCRU" sau "Vrei sa castigi un salariu minim in cateva zile? Aceasta este sansa ta. Iti ofer sansa sa castigi sume substantiale de bani din confortul casei tale. Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti mail-uri petrecandu-ti 2 -3 ore pe zi in fata calculatorului. cu cat muncesti mai mult cu atat castigul va fi mai mare. 100-300$/ SAPTAMANA. pentru detalii trimite un e-mail cu textul job la adresa acuiulia@yahoo.com
Nu este de domeniul videochatului

| adryanb27 a răspuns:

Eu am inceput sa joc jocul asta si incerc sa produc ceva! http://www.anno1777SPAM.com/index.php?i=47039, trebuie sa iti faci cont p invitatia asta! salut!

Răspuns utilizator avertizat
| neghina a răspuns:

Http://www.neobux.com/? rh=6E656768696E61
bani din clikuri
4 clikuri zilnice
5 minute pe zi nu strica
de preferat este sa te faci golden...
dar merge si standard
multa bafta

| amurg a răspuns:

Joaca l bursa

| zone a răspuns:

Daca iti petreci destul de mult tinpul pe
internet si esti dispus sa sacrifici 10 minute
zilnic pentru a da niste clikuri platite poti
cstiga si tu ceva bani din asta.
Onbux este un site unde esti platit pana
la 2 centi pe clik, bine cu asta nu te
inbogatesti si aicea urmeaza partea buna.
Poti sa inchiriezi referali care vor face
bani pentru tine.Inscrierea este gratuita
si nu e obligatoriu sa investesti nimic daca
nu doresti.http://www.onbux.com/?r=zone ati faci un cont intri pe forum este o sextiune in linba romana si inveti de la maestri ce ai de facut e foarte sinplu multa bafta.