| Gabriela_Vlădușel_1999 a întrebat:

FUNDA!
Buna.
Întrebarea mea este, în primul an la facultatea de chimie, nu ești considerat inginer chimist ci doar laborant chimist( dacă ai făcut liceul de chimie). Vreau sa mă angajez la Institutul de cercetare nucleara de la maracineni.
Ce salariu as avea la început și cât ar creste?

1 răspuns:
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Daca vrei in cercetare, fii sigur ca salariile sunt mult mai mici. Asa ca nu cred ca vrei cu adevarat asta. Intentia ta in viata e sa castigi bani, nu sa muncesti. Un cercetator, face asta si fara bani, doar din pasiune, ce tie-ti lipseste momentan.