| Namaparissia a întrebat:

Funda! Nu am nevoie sa imi spuneti parerea voastra ci sa imi dati informati.Cum poti face bani stand acasa? Am auzit anumite midalitati le vreau si pe ale voastre.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de proiect. Iti alegi ce vrei sa faci. Sunt joburi ca pe bestjobs sau ejobs. Intra si o sa vezi, intelegi mai usor asa happy eu acum sunt intr-un proiect in care sunt platit cu 3, 50$ pe ora insa am invatat un program de conta care sunt sigura ca o sa dea bine la CV happy Succes!

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Upwork.com
proiectele de cpp se platesc bine

| Namaparissia explică (pentru suntserios):

Ne intalnim iar laughing))))))

| suntserios a răspuns (pentru Namaparissia):

Acum ce nu iti convine, ti am raspuns clar si la obiect fara alte pareri personale

| Namaparissia explică (pentru suntserios):

Ms,o sa intru sa vad

| Namaparissia explică (pentru suntserios):

Imi convine, m-ai amuzat doar chill laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Lucrezi pentru o firma, esti freelancer(web developer), ca transcriptionist, deschizi o afacere online daca ai bani si idei sau poti face parteneriat cu cineva care sa te ajute sa deschizi ceva daca esti buna intr-un anumit domeniu. Daca nu esti buna la ceva anume, nu ai bani, diploma de facultate sau care sa ateste ca ai niste cunostinte intr-un anumit domeniu, n-ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modalități de a face bani de acasă? Poti să dai meditații (doar dacă știi sigur că ești în stare din punct de vedere științific).
Altfel nu prea ai cum.
Eu dau meditații la Geografie pentru BACalaureat.

| IIIshaneIII a răspuns:

Iti cumperi o imprimanta si ai faci

| francut a răspuns (pentru IIIshaneIII):

" si ai faci"?! Cumpara o gramatica.

| Namaparissia explică (pentru francut):

Se mai fac astfel de greseli din cauza tastaturii.De ce te-ai luat de el? Apropo:'"Cumpara o gramatica" e gresit gramatical laughing))))Du te acasa si dormi

| francut a răspuns (pentru Namaparissia):

Cum ai scris tu, nu este de la tastatura! Iar comentariul tau, o demonstreaza cu prisosinta.

| Namaparissia explică (pentru francut):

Nu mie imi facusei comentariul laughing))))Eu am luat apararea persoanei pe care ai decis sa o ataci tu insuti vorbind ca un agramatlaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Antonia9292 a răspuns:

Upwork.com, Guru.com sunt site-uri de freelancer foarte misto, eu am lucrat si am castigat bani. Nu foarte multi pentru ca recunosc ca nu prea ma tin, daca ai timp sa te ocupi strict de asta poti face venituri frumusele. Succes!

| Namaparissia explică (pentru Antonia9292):

Cam cat castigai? Si cel mai important, ce trebuie sa faci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Namaparissia):

Depinde de proiect. Iti alegi ce vrei sa faci. Sunt joburi ca pe bestjobs sau ejobs. Intra si o sa vezi, intelegi mai usor asa happy eu acum sunt intr-un proiect in care sunt platit cu 3, 50$ pe ora insa am invatat un program de conta care sunt sigura ca o sa dea bine la CV happy Succes!

| Bucși a răspuns:

Cumpără CSGO și joacă la păcănele

| RobertKun a răspuns:

Poti incerca sa devii desenator. Incepi prin ati cumpara o tableta grafica, descarci cateva programe si incepi sa exersezi. Iti faci reclama si poti face 300€ in 5-7 ore. Poti face pana la 9000€ pe luna daca te tii de treaba si faci lucrul asta bine.