| anonim_4396 a întrebat:

Funda.Vreau si eu o lista de camine din Bucuresti care sa aiba baia in camera la un pret de pana in 550 lei.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Jumătate din cele din Regie. Costa in jur de 150 lei pe luna. Dacă poți face cumva sa stai acolo eu zic ca e foarte ok.

| darts01 a răspuns (pentru Bondarel99):

Pai au baia in camera alea?

| Bondarel99 a răspuns (pentru darts01):

Da, cele din fata (adică de la P1 pana la P10 mi se pare) au camere de 4 și baie și modul la fiecare camera, plus ca sunt renovate recent. Legal nu prea poți sta acolo dacă nu înveți la Poli dar eu am văzut câțiva de la alte universități care au cumpărat loc sau ce au făcut, nu prea știu dar oricum e mai convenabil sa stai acolo, la prețul ala, ai și internet inclus.