| Doctorbbtt1 a întrebat:

Haideți să fim serioși dacă esti din Bucuresti si cunoști zona spune-mi te rog merita sa bagi 35 40 de mii de euro într-un apartament cu 2 camere in militari residence povesti leordeni sau bragadiru?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu as locui in zonele ale. Mai bine in chirie in alte zone

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pai ori vrei in Bucuresti ori la tara? Militari residence e la mama naibii, la marginea Bucurestiului. Daca vrei sa locuiesti in masina, cat timp stai in trafic, de exemplu pe Bulevardul Iuliu Maniu, da, te poti muta acolo. laughing Celelalte variante mi se par ca la tara. Mai bine te muti intr-un sat.

| danbnz a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stai in el clar nu
Sa l inchiriezi...meh, da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de suprafata si de finisari cand dai o suma. tind sa cred totusi ca e mai ok pentru inchirieri ceva mai vechi dar langa metrou