| Cocolino24 a întrebat:

Heey! :* Dau Fundita! Am 13 ani si am nevoie de 150-200 lei pentru. un catel pechinez. Cum sa fac sa strang acesti bani intr-o luna sau doua. M-am gandit la meditatii la limba romana pentru ca sunt foarte buna la materia asta. La comentarii, pozii, argumentari si punctul meu forte sunt compunerile libere am luat si premii. Dar cine ar lua meditatii de la o pustoaica de 13 ani? Mentionez ca fac 13 in 2 luni. Cum sa fac de bani?

4 răspunsuri:
| ale28bz a răspuns:

La varsta asta pentru a scoate bani dintr-un cont ai nevoie de un adult pe numele caruia sa intre bani, ai putea face ceva bani online, arunca o privire aici http://banii-tai-din-click.blogspot.com.es/, dar daca te hotarasti sa incepi ai grija ca la completarea formularelor de inscriere si la datele personale sa completezi cu datele reale ale persoanei pe numele careia vor fi trimisi bani.

| AlissonPadalecki a răspuns:

Incearca sa faci bretari ale prieteniei. Sigur ai ata pe acasa si faci modele multe colorate pe care le vinzi cu 5-10 lei...
Alta solutie ar fi sa vorbesti cu parintii tai...

| AlissonPadalecki a răspuns:

P.s...daca chiar vrei catel intereseaza-te in alta parte unde il da mai ieftin.
Uite un site unde costa doar 50 lei...
http://www.publi24.ro/......06551.html
Sau http://www.publi24.ro/......6450.html.
Eu zic ca prea exagerezi cu 200 lei... daca vrei gasesti si mai ieftin ca pe degeaba nu e bine sa-l iei :)

| Cocolino24 explică (pentru AlissonPadalecki):

Da ai dreptate multumesc dar eu vreau sa-l iau pui mic de 1 luna sau 2 si am pus 200 lei in caz ca e mai mult prietena mea a dat pe el 100 lei