| Ryana1999 a întrebat:

Hei,

Am o pagina pe Facebook accesorii handmade. Mi s-a parut o idee buna de pe urma careia as putea sa mai castig si eu ceva. Intr-adevar, nu poti castiga prea mult, cel putin la mine, pana acum, nimic.

Idei, sfaturi prin care as putea deveni mai cunoscuta? Prin care as putea atrage lumea?

2 răspunsuri:
| EraserHead a răspuns:

Ai putea incepe cu Youtube-ul. Spunele prietenilor, vecinilor.

| Porogre a răspuns:

Nu poti castiga prea mult ce inseamna? Incearca sa iti faci cati mai multi prieteni, eventual un site pe care sa il optimizezi bine, conturi pe alte retele si tot asa.