| BaciuAlex1999 a întrebat:

Hei,ce cerințe trebuie sa îndeplinesc dacă doresc sa iau un produs în rate de la altex sau flanco.Trebuie sa am un număr de luni petrecute la serviciu?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa fi fost angajat in munca, cel putin o perioada ceruta de regulamentul firmei (de obicei 3-6 luni) si sa lucrezi in continuare, cu contract de munca pe perioada nedeterminata sau, cel putin, pe perioada ratelor sau sa ai alte venituri cu caracter de continuitate.