| Alina9Cornelia a întrebat:

Hei. Daca am un card Visa Electron cum il pot alimenta, adica sa imi bag eu bani pe el? De la un bancomat ING merge? Sau trebuie neapărat sa merg la banca?

7 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

ING permite alimentarea unui card de la bancomatele lor. Deci se poate.
Poti alimenta si la banca si de asemenea poti sa primesti salariu pe el.

| Alina9Cornelia explică (pentru sorinake):

Pai si daca cardul nu este emis de ING? Adica, da stiu si eu ca poti alimenta un card direct de la bancomat. Dar intrebarea e daca pot alimenta un card visa electron nu unul de la ING

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e emis de ING poti sa il alimentezi de la bancomat

| Alina9Cornelia explică (pentru suntserios):

Iar daca nu este emis de ING, nu merge?

| suntserios a răspuns (pentru Alina9Cornelia):

Nu merge

| danutzu96 a răspuns:

Nu o sa mearga daca nu e ing. Poti face transfer de la orice banca dar dureaza ceva pana o sa ai banii in cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca daca e vorba de alimentat cont nu merge decat la bancomatul bancii care a emis cardul.