| Bianca38 a întrebat:

Hei dacă vreau sa îmi cumpăr ceva de pe Amazon. ro sau Ebay.com trebuie sa plătesc neapărat cu cardul și trebuie sa mai plătesc altceva în plus? Și dacă da c-am cât e de plătit. Fundaaaa

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Amazon.ro nu exista.

si da platile online de pe site uri internationale se fac doar cu cardul, ca doar nu iti inchipui ca se duce careva pana acolo sa le dea banii

| GoguAdevaratu a răspuns:

Transportul, desteapto.

| Maricelsoryn a răspuns:

Da doar cu cardul.este specificat mai jos langa pret daca trebuie platit ceva suplimentar sau daca nu scrie free