| Marfff a întrebat:

Hei! de curand mi-am luat si eu o cartela Orange si stiu ca exista o optiune in Orange young si anume cu 5 euro pot avea 2000 de min Orange sms nelimitat 75 min nationale si 75 sms nationale dar si 150 MB! ei bine acum eu cand apas pe Orange young imi spune sa-mi creezi propria optiune si nu imi place deloc! Ma poate ajuta cineva? cum sa imi acttivez aceasta optiune! multumesc frumos

2 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

E cu 2500 de minute
Ai introdus CNP-UL?
Incearca sa dai inapoi sau vezi daca poti creea o optiune dar fara sa o activezi thinking

| adydan a răspuns:

Intra pe www.orange.ro,inregistreazate si iti faci propria optiune, de expl cu 5 e ai 3000 minute Orange +sms, 75 min nationale si sms+internet