| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Luni o sa am un interviu de angajare la BRD pentru postul de casier. Voiam sa intreb cei care au mai fost ce pot spune despre? Adica cum va fi modul de desfasurare, ce intrebari se pun? Si intrebare pentru cei ce lucreaza deja pe acest post: ce presupune postul?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai putea incerca pe site-ul asta:
https://www.undelucram.ro/
Acolo gasesti recenzii, dar sunt si multe pline de hate pentru ca sunt angajati care au demisionat.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tara o arde pe coronavirus si voua va arde de angajari laughing

| Apokales a răspuns (pentru Simpatic):

Trebuie sa ne facem stocul de spaghete, ce sa si facem big grin.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu crezi ca luni te cheamă ăia la interviu? Cind toti stau in casă? Cred ca te vor chema ei intruna din luni, dar nu se stie in care luni.