| Radandam a întrebat:

Hei! Maine ma duc la interviu la București, pentru un job de consultant servicii fixe și mobile la Telekom. Practic salariu nu îl scrie, dar din ce știți voi, când poate câștiga un începător sa zic asa, de la cat poate porni salariu la ăștia de la Telekom?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil minimul pe economie + comisioane

| Vântulalb a răspuns:

Daca esti incepator, mai faci mofturi? Presupun ca nu esti specialist in domeniu, altfel nu intrebai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il scrie pentru ca probabil e negociabil si vei primi oferta abia daca esti acceptat dupa interviu.

Aici gasesti informatii despre salarii, interviuri si altele la Telekom :
https://www.undelucram.ro/......lucru-3520

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te intrebe pe tine mai intai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e vorba un job de 8 ore, iti dau in jur de 1500 de lei.