| BlondaBlondii a întrebat:

Hei.
Oare știe cineva ceva locuri de munca de acasa? Și nu chestionare că din alea câștigi 20 de lei pe lună... Ceva puțin mai substanțial.

Mulțumesc

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai exista lucru de acasa, daca nu ai deja o certificare de contabil, unde poti lucra de acasa.
Substantial se castiga la un loc de munca, dar depinde de domeniul si calificarile/ experinta ta, in aria respectiva.
In ce esti tu experta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| GabiDumitrescu a răspuns:

De stiut sigur ca stie. Intrebarea esentiala e ce stii sa faci?

| BlondaBlondii explică (pentru GabiDumitrescu):

Știu limba engleza foarte bine, am și diploma care îmi permite sa predau...

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlondaBlondii):

Atunci poti oferi meditatii de limba engleza.

| sadrian46 a răspuns (pentru BlondaBlondii):

Dacă știi engleza foarte bine poți încerca traduceri. Sunt situri de freelance. Te înscrii ca traducător. Task- sarcinile sunt la concurs, licitație. Dacă câștigi, în funcție de cât ceri dta pe traducere și ce comptențe poți să dovedești angajatorului poți câștiga.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru BlondaBlondii):

Magic. E posibil sa am ceva pentru tine. De fapt sigur am ceva pentru tine. Mai multe. Iti dau un mesaj privat.

| johnnny123 a răspuns:

Ca să câștigi mai substanțial trebuie să ai niște cunoștințe mai substanțiale.

Fie că e vorba despre cunoștințe tehnice (de genul programare, web design, SEO, administrare de servere), fie că este vorba despre talentul de a construi un public foarte numeros în online și a obține astfel foarte multă influență.

Pentru munci care presupun zero cunoștințe nu vei primi niciodată mai mult decât bani de pufuleți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinand cont ca esti fata si BLONDA, : VIDEOCHAT