| Iulliiaa a întrebat:

Hei toata lumea. happy As vrea sa-mi zice-ti daca aveti vreo idee cum as putea sa castig niste bani. puppy dog eyes Spune-ti-mi niste sfaturi. ceva ce sa fac. eu sincer nu stiu! laughing Merii mult. kiss ( scuze pentru. categorie yawn )

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin... tine-te bine... MUNCA!

| ChiyoTheo a răspuns:

Fa un pariu cu parintii tai si pune-i sa-ti dea bani atunci cand faci ceva pentru ei. De exemplu, eu cand fac clatite primesc 5 lei, si zilnic 2 lei cand fac patul laughing

| Anaim a răspuns (pentru ChiyoTheo):

Chiar daca as castiga pariul nu mi-ar da banirolling on the floor

| MeeJenn a răspuns:

Cati ani ai? daca ai peste 16 iti poti lua un job de vara

| cookieshor a răspuns:

Buna! Sa inteleg ca te uiti la reclame si hopa bani iti vin pe card? In cat timp? Ce suma? „more info"...thinking

| Cristina0596 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei un job pe timp de vara happy De exemplu, sa imparti pliante. Se castiga binisor pentru un job part time.

| Brysu a răspuns (pentru Cristina0596):

Si cum iau legatura cu cei de la promotii? vreau si eu sa impart pliantebatting eyelashes