| Schumaher98 a întrebat:

Hei TPU, am 20 de ani, student la informatica si as dori sa incep o afacere, mai micuta, vreau sa devin independent si sa deschid ceva mai micut (chiar si online) pe care sa-l dezvolt pe parcurs. Ceva idei profitabile?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fa o aplicatie-test care sa testeze abilitatile si in functie de ele sa dea idei de afaceri sau de angajare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti student la info, freelance ul pe programare iti este la indemana

| sierra1 a răspuns:

"Ceva idei profitabile?"

ideile profitabile sunt puse in operă nu distribuite. Aici intervine arta antreprenorului - să găsească o nișă.

Încearcă in a crea pagini web pentru terți

| ibaal a răspuns:

Daca vrei ideile altoralaughing
e clar ce succes vei avea!winking
"Micile afaceri" sunt duse catre profit de dorinta si pasiunea alora ce le incep. Daca vrei un copy-paste, lasa-telaughing
Stim, toti vor sa fie sefi, dar, nu e chiar asa simplubig grin