| PRD98 a întrebat:

Am inceput sa joc online la pariuri sportive dar ma enerveaza ca nu te lasa sa scoti cat vrei tu atunci cand castigi asa ca vreau sa aflu urmatoarele infotmatii:
1. Cum se procedeaza cand mergi sa bagi un pariu la o casa de pariuri (fortuna, casa pariurilor etc.)?
2. Trebuie buletin?
3. Exista suma minima?
4. Cum alegi meciurile, ceva calculator online?

Dau FUNDA pentru raspunsul explicit.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Dar de ce nu iti pastrezi tu banii si lasi toate prostiile?

Răspuns utilizator avertizat
| JackR a răspuns (pentru MePsd):

Statistic vorbind, casele de pariuri castiga intotdeauna! Altfel ar da faliment in prima saptamana si nu ar exista cate una la fiecare colt de strada. Daca ai castigat o data, traiesti cu euforia castigului de moment, dar daca faci un calcul, ai sa realizezi ca ai un bilant negativ, adica pe termen lung ai platit mai mult decat ai castigat.

| Sn4k3 a răspuns (pentru JackR):

Se refera la pariuri sportive, nu pacanele. Totul depinde doar de tine acolo, cat pui pe bilet, ce bilete faci si cunostiintele tale in sport. Normal ca poti avea si ghinion, doar sunt pariuri si nu toate meciurile sunt sigure, dar daca stii sa-ti gestionezi banii in functie de ele n-o sa fii pe minus.

| JackR a răspuns (pentru Sn4k3):

Continua sa visezi!