| fdadfsasdsfdd a întrebat:

HEI TPU! Am un loc de munca care imi permite sa stau la pc fara sa fac nimic destul de mult timp si as vrea sa fac bani stand in fata la pc! Exista alte metode in afara de bloguri? Nu ma astept sa castig sume colosale, dar sa imi transform acel timp mort in fata la pc in a produce bani daca se poate!

2 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Daca te pricepi la ceva (programare, design grafic, date, etc.) poti incerca freelancing. Sunt destule site-uri unde poti gasi ceva: freelancer.com,, upwork.com, fiverr.com si altele.

Răspuns utilizator avertizat