| Iulianavaintreaba a întrebat:

Hei TPU.
As vrea sa ma angajez pe timp de vara pentru impartit pliante in Bucuresti, ma puteti ajuta cu cateva oferte si cu cateva sfaturi daca ati lucrat in domeniu.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Cosmin_Bundache_1997 a răspuns:

Cum sa faci bani online? am gasit un site care chiar functioneaza http://Earn4Share.com/? id=64285 poti castiga nelimitat si primesti si un bonus de inregistrare de 25$.Pe zi castigi minim 200$.Nu trebuie decat sa vedeti daca vi se potriveste aceasta metoda.Dar pentru mine este cea mai buna castig 5000$ pe luna chiar si mai mult.