| Natty1403 a întrebat:

Cat se plateste la salon la unghii cu gel?

1 răspuns:
| AliceFirea a răspuns:

Buna! Depinde de salon, eu la inceput la deschiderea salonului am avut preturi micute gen : pedichiura-40 lei semi
50 constructie unghii mari din acril sau gel de constructie(+ restul semi)
45 aplicare unghii mari tips (+ restul semi)
Si sa nu uitam de curatarea calcaielor si ingrijirea talpii
*Manichiura : - Oja semi 50 lei
Tips 60 lei
Constructie 80
Intretinerile depindeau de clienta, de cat a avut grija de ele, daca vrea la urmatoare intretinere model pictat de mai mult de doua unghii, pietricele, sclipici sau piercing pretul se mareste. Acum in prezent, am marit preturile
pedichiura-50 lei semi
70 constructie unghii mari din acril sau gel de constructie(+ restul semi)
60 aplicare unghii mari tips (+ restul semi)
Si din nou sa nu uitam de curatarea calcaielor si ingrijirea talpii
*Manichiura : - Oja semi 60 lei
Tips 70 lei
Constructie 100
Intretinerile din nou depind de clienta, de cat a avut grija de ele, daca vrea la urmatoare intretinere model pictat pe mai mult de doua unghii, pietricele, sclipici sau piercing pretul se mareste, daca clienta vine cu unghii din alta parte se ia prima data cu 10 lei in plus sau daca se face demontarea 15 lei, asta depinde de persoana ce comanda in acel salon.Si cel mai mult conteaza imaginea salonului, si fata ce pune unghii.Eu folosesc produse de la mig, calsa, 2M, cupio.Intereseaza-te de imaginea acestuia, fiindca sunt foarte multe saloane ce au preturi maricele ce nu isi fac treaba bine.Te am pupat :*