| Xenoverse a întrebat:

Ce parere aveti despre site.ul binatex? E pe bune? Mai e cineva care a castigat din asta?

5 răspunsuri:
| Volsvagan70 a răspuns:

Am vazut ca au un site "fals". Este una care ar fi castigat mii de euro si si-a salvat familia de la faliment. Acolo jos erau numai comentarii in stil Facebook, toate de bine. Am incercat sa dau click pe nume. Nimic. Am incercat sa dau like. Nimic. Deci era un site fals.

Am mai auzit pe anumite forumuri ca in tutorial castigi triplu fata de ce castigi in modul real. In modul real pierzi de te rupi, din spusele lor.
Parerea mea este ca nu ar fi un site bun, dar nu am incercat, deci nu stiu.

| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Da e pe bune, dar iti recomand sa nu joci sume mari asa din prima, eu zic sa joci cate putin in fiecare zi, banul e ochiul dracului.

| Xenoverse explică (pentru Seewk_Skrool_1985):

Adica e ca la pariuri trebuie sa platesti ca sa castigi ceva bani?

| Seewk_Skrool_1985 a răspuns (pentru Xenoverse):

Normal, bagi bani ca sa-i dublezi.

| Nemessys a răspuns (pentru Xenoverse):

Da, e pe bune si bineinteles ca trebuie sa platesti ca sa castigi. Joci cu proprii tai bani.