| Elismelis a întrebat:

Ce pot face cu 2700 lei-3000 lei(nu vorbesc de a-i investi, vorbesc de ce pot cumpara)?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-i dai avans pentru o tabara, sau excursie.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un laptop, un telefon, un tv, un frigider, o masina de spalat etc
cam orice isi doresti

| Elismelis explică (pentru RAY):

In momentul asta am un pc https://altex.ro/......2gb-ubuntu pe care am pus windows si laptopul Lenovo t420 cu ssd.
Sa iau un build sau o placa video in bugetul asta?
As vrea cu macar 3 gb si directx12-daca ar fi -placa video.
Ceva bun de gaming cu macar 60 fps in orice si bun pentru rendering si editing.

| Elismelis explică (pentru Elismelis):

A si da.Am 13 ani, am banii din bursa si bani de la rudehappy

| RAY a răspuns (pentru Elismelis):

Upgradeaza placa video

| RAY a răspuns:

Acum 2 ore | KatyEscu a răspuns:
Mai nimic!
Dar poti sa-i dai avans pentru o tabara, sau excursie.

daca pentru tine sunt mai nimic isi amintesc ca sunt 3 salari in Romania, desi uni muncesc 90 de zile pentru 3000 de ron

| HadesSs a răspuns (pentru RAY):

Asa putin se castiga in IT? Ma gandeam ca ai salariul mai mare.

| RAY a răspuns (pentru HadesSs):

Ala e salariul minim pe economie

| HadesSs a răspuns (pentru RAY):

Brutul sau netul?laughing

| RAY a răspuns (pentru HadesSs):

Netul ca restul isi ia dragnea )))))))))))

| HadesSs a răspuns (pentru RAY):

Adevarat laughing

| HadesSs a răspuns:

Ce intrebare e asta? Poti cumpara de vrei de la electrocasnice pana la mancare sau haine, nu vad rostul acestei intrebari.

| Elismelis explică (pentru HadesSs):

Nu ma pot decide ce.As vrea tehnologie.