| UchihaShisui88 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa imi schimb telefonul dar nu stiu ce sa aleg dintre Nokia Lumia 510 s-au probabil un Samsung, cel mai probabil S2 nu stiu inca... deci imi puteti spune ce sa aleg, de preferat sa aiba android :* nu este problema neaparat la pret.
Dau Fundawinking!

Răspuns Câştigător
| Popovici_Daniel_1990 a răspuns:

Buna,eu as spune ca Samsung Galaxi S2 este mult mai bun decat Nokia spun din experienta proprie intr-adevar Samsung este mai scump dar are foarte mult aplicatii si super camera de facut poze este super iti recomand Samsung are si android pe el. Deci, funda?

8 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Nokia Lumia nu este android.Are Windows Phone 8.
Daca nu tii cont de pret, de ce nu-ti iei un varf de gama?

| Seby90 a răspuns:

Lumia 625.

| Noone4u a răspuns:

S2! Alege cu incredere, am avut si eu, tocmai l-am schimbat si mi-am luat un iphone si regret din inima. Este foarte bun!

| UchihaShisui88 explică (pentru Noone4u):

Cat ai dat pe el?winking

| Tiayth a răspuns:

Pentru android sunt mult mai multe aplicatii de cat pentru windows phone

| alinuta01 a răspuns:

Hei, eu la inceputul lui noiembrie mi-am cumparat un Nokia lumia 520, este foarte bun in afara de faptul ca se descarca foarte repede, adica trebuie sal pui la incarcat in fiecare seara. Asa ca numai pentru acest lucru te-as sfatui sa-ti iei un Samsung, pentru ca bateria tine foarte mult, dar daca crezi ca tiar aranja sa-ti pui in fiecare seara telefonul la incarcat poti sa ti cumperi un Nokia lumia pentru ca este foarte bun, eu de exemplu sunt foarte multumita de el, si plus ca poti sa facimulte lucruri interesante cu el, adica poti sa faci filmulete de exemplu cum te joci cu mingea dar in filmulet sa se vada numai mingea cum sare. Sper ca te-am ajutat.

| VladVladut1998 a răspuns:

Pai Nokia Lumia nu ti-as recomanda mai bine un Samsung Galaxy S2 sau S2+ sau tot de la Samsung Samsung Galaxy Trend Lite eu mi l-am cumparat si sunt foarte multumit de el.
Acum tu decizi.

| Onyana a răspuns:

S2. Are Android, merge bine, camera buna. Lumia merita de la lumia 900 in sus (900, 920,925 etc).