| Ella21052003 a întrebat:

Heii! Ce facultate trebuie sa am ca sa devin PR-ul unei firme sau specialist marketing? (scuzati categoria) Cei care lucreaza in domeniu, recomandati? Ce faceti mai exact?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| TimSem a răspuns:

Sugerez o facultate de Comunicare și Relații Publice. Unele universități au incluse module de marketing, online sales etc. și în programa facultăților de Management (general). Caută direct la universități și citește programa/cursurile incluse.

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Ase, Facultatea de Marketing. Facultati de marketing gasesti si la cele particulare, trebuie doar sa cauti. Succes!