| anonim_4396 a întrebat:

Heii,sunt o fata de 13 ani si as vrea sa fac rost de niste bani sa imi cumpar niste haine noi...va rog nu ziceti gen :cere la parinti sau pentru ce iti trebuie haine? sau plimba cainii vecinilor....in primul rand nu am nici timp ca fac sport de performanta dar nu ne platesc..as vrea sa economisesc dar nu stiu cum sa adun bani...help me please... Funda!happy

5 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Hmm, sper ca ai profitat de aceste colinde si ai fost cu ' colindul ' si cu steaua, daca nu, iti sugerez sa-ti strangi niste prieteni 1-2 si sa te duci in seara de revelion cu plugusorul, vei strange niste banuti frumosi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu o solutie destul de buna uite messul meu si vorbim acolo avonreprezent@yahoo.com

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai la varsta ta nu prea ai ce face, strange'ti alocatialaughing.Sau mergi cu plugusorulhappy

| pnker a răspuns:

La varsta asta nu prea ai ce face. Daca aveai macar vreo 16 te puteai angaja ca promoter prin mall si castigai cam 100 de lei pe zi dar asa, nu prea ai ce face.

| Walhalla a răspuns:

Poi nu ai timp, dar vrei sa faci bani...Singura solutie, dar nu prea potrivita pentru tine e pariurile sportivelaughingIntereseaza-te si tu..sigur e ceva de lucru si prin zona ta...nu ma refer la dat la lopata, ci munci usoare.De ex, la noi vara se colecteaza afine, e o munca grea dar merita cat de cat.