| KidzzzAww a întrebat:

Heii TPU. Sunt curioasa daca la Orange poti da un telefon stricat sau ceva de genu si o suma de bani si sa-ti achizitionezi un telefon nou...e posibil?
Funditaaa!

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Prin programul Buy Back, poti merge la Orange/Cosmote/Vodafone cu unul pana la trei telefoane mai vechi dar inca functionale (si zgariate, e normal), si in schimbul lor vei primi cupoane pe care le vei folosi pentru achizitionarea unui produs. Detalii pe www.orange.ro sau in magazinele companiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la oricare reprezentanta si vei primi raspuns sigur si autorizat.

| Lynna a răspuns:

Da, pe mine m-a oprit acum cateva zile un angajat Orange si mi-a spus ca daca duc un telefon vechi si mai dau 40 de lei primesc unul nou, mi l-a si aratat ( cred ca era un Gallaxy). Si mi s-a mai intamplt asta acum 2 luni.

| alinike2 a răspuns:

Da, se poate. Sau se putea am vazut eu o reclama in care zicea ca si Orange fac asa ceva

| Kidor92 a răspuns:

Da se poate, eu am facut dar nu poti da suma de bani, iti da pe un telefon 50 lei. daca ai mai multe telefoane stricate e ok happy.