| BestElena a întrebat:

Heiii, am 12 ani si sunt fata. aveam o mustata imensa pana sa mi o iau cu lama.ce se va intampla? Daca imi va creste mai multa ce as putrea face? AJUTOR

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Foloseste crema depilatoare pentru fata, nu trebuie sa folosesti biguri!

| WaterDrop a răspuns:

Era genul de mustata imensa ce te urmareste peste tot si uneori iti fura mancarea?

Evita sa folosesti lama de ras. Epilarea cu ceara este cea mai buna metoda pentru a o ajuta sa devina mai rara. Spor.

| KillaNoFilla a răspuns:

Treaba ca creste mai multa e o minciuna.

| ASMA14 a răspuns:

Mai multa nu o sa creasca dar mai inchisa la culoare si mai tare da laughing firul de par se face mai gros...incearca cu ceara sau crema depilatoare pentru fata! Bafta

| Justme111 a răspuns:

Nu folosi lama. Foloseste ceara. Te va durea putin primele incercari dar nu va mai creste parul ca inainte si poate chiar deloc

| Alexandru_George_2002 a răspuns:

laughing)))))))))))))) n-are nici o legatura taierea mustatei cu cresterea mai rapida, o sa creasca la fel,

o sa fi conchita wurst de Romania =]]