| anonim_4396 a întrebat:

Hello

Care stie firme cunoscute (in Europa/In lume) care au aparut in sud-est-ul europei? ex:cosmote (grecia); OTP Bank (ungaria)

Vreau firme cunoscute din Grecia,Bulgaria,Albania,Macedonia, Serbia,Muntenegru,Croatia,Bosnia,Moldova,Romania,Ungaria ,Slovenia, Slovacia!

Funda la cel ce da cele mai multe firme/companii etc.

2 răspunsuri:
| machupi8t a răspuns:

Pai cele mai cunoscute sunt : Dolce&Gabana, Adidas, Nike, Zara, AJ, si multe altele happy sunt ft multe love struck

| Gabryel98 a răspuns (pentru machupi8t):

Am zis care au aparut in Sud-Est-ul Europei!
Adidas daca nu ma insel este din Germania, Zara din Spania etc